mini

Mali Mistrzowie PitBike.pl – Relacja

W minioną niedzielę nasz tor odwiedzili Mali Mistrzowie. Tego dnia  na torze rywalizowało w przygotowanych konkurencjach technicznych oraz przejazdach na czas  ponad 20 dzieci w wieku 4 – 12 lat. Dzieci bawiły się na torze w 3 kategoriach smyk, kadet i pit ladies.

dzieci

W najmłodszej grupie wiekowej najlepszy okazał się Max Sawina, który był bezkonkurencyjny we wszystkich biegach.  Drugie miejsce zajął Mikołaj Duchiński a trzecie Antoni Kończewski. Wszystkim dzieciom należą się ogromne gratulacje ponieważ poziom jazdy był bardzo wysoki.

Dzieci do przejechania miały tor z przeszkodami i tor mini cross’owy. W zabawie w grupie smyk wzięło udział 13 zawodników, w tym 2 dziewczynki; Antosia Wesołowska i Zosia Pawlikowska.

tosia zosia

antosia

W nieco starszej grupie Kadet najlepszy okazał się Wiktor Przyjemski, który łącznie na swoim koncie zgromadził 39 punktów, na drugim miejscu podium stanął Borys Kopeć-Sobczyński, a 3 lokatę zanotował Bartek Jeliński z sumą 30 punktów.

techniczna

 

mali mistrzowie - kadet wyniki

filip stępien

Wśród dziewczynek najszybsza była najstarsza wśród nich Zuzanna Prusak.

pit ladies wyniki

dziewczynki

Cała impreza miała charakter pikniku rodzinnego, na którym specjalnym gościem była Maskotka K. S. Toruń – Dymek. Dzieci mogły również odbyć przejażdżkę na kucyku.

kucyk

W trakcie pikniku każdy mógł wspomóc Stowarzyszenie im. Antoniny Olszewskiej, natomiast na sam koniec przeprowadziliśmy licytację oryginalnej czapki Pawła Przepdpełskiego, która zwyciężył Pan Andrzej Zieliński. Wszystkie zebrane fundusze zostały przekazane na rzecz Tosi.

IMG_6579

0 comments on “Mali Mistrzowie PitBike.pl – RelacjaDodaj Twój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *