Partnerzy

Nasza społeczność skupiająca się wokół toru nie mogła by istnieć bez naszych sponsorów. To głównie dzięki nim organizujemy zawody i inne wydarzenia odbywające się na #TorGłażewo. W związku z tym chcemy przedstawić Wam bliżej naszych partnerów.

Bud-Rem-Stal

Bud-Rem-Stal to firma zlokalizowana w miejscowości Siemoń . Przedsiębiorstwo Bud-Rem-Stal od 2005 roku specjalizuje się w  handlu wyrobami hutniczymi. Firma w sprzedaży posiada zarówno materiały pochodzące z hut polskich jak i z zagranicznych.  W skład oferty wchodzą m.in. rury ze szwem, rury bez szwu, blachy, kształtowniki, pręty, blachy, profile zamknięte i wiele innych.  Właścicielem przedsiębiorstwa jest Pan Andrzej Zieliński, prywatnie również zawodnik Pit Bike, jeżdżący na mini cross’ie PitBike MRF 170 RC-U. Pan Andrzej z powodzeniem ściga się w kategorii Open zarówno po torach asfaltowych jak i off-roadowych.

janus

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe JANUS to firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Firma posiada dwa punkty sprzedaży, główny zlokalizowany w Unisławiu, na ul. Głażewskiej 8A, natomiast drugi mieści się w Brzozowie. Firma specjalizuje się w blachodachówkach, ociepleniach zewnętrznych i wewnętrznych a także w stali profilowanej i budowlanej.

jarpol

Jarpol to sklep motoryzacyjny zlokalizowany w Toruniu na ul. Kościuszki 16.  Firma zajmuje się głównie sprzedażą części do aut osobowych i dostawczych. W ofercie Jarpolu znajdziemy również markowe akumulatory. Jarpol jest autoryzowanych przedstawicielem marki Motul. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromny asortyment czyni sklep Jarpol jednym z najlepszych sklepów motoryzacyjnych w Toruniu.  Polecamy!

jg

Firma JG Sport to przedsiębiorstwo założone przez Pana Jacka Gajewskiego - doskonale znanego toruńskim kibicom motorsportu jako wieloletniego managera sportowego. JG Sport jest wyłącznym importerem marek Scott i Motorex. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów jak i miłośników motorsportu.

wulcar

Wulcar to firma zlokalizowana w miejscowości Lulkowo (gm. Łysomice). Przedsiębiorstwo powstało w 1997 roku i od tego czasu zajmuje się sprzedażą wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych. Firma prowadzi również prężnie rozwijający się sklep internetowy.  W asortymencie sklepu znajdziemy między innymi: wyważarki,  kompresory, podnośniki, wulkanizatory i wiele innych urządzeń wulkanizacyjnych.

infms

THE INFAMOUS TEAM czyli bezkompromisowa marka odzieżowa idealna dla fanów motorsportu.  INFMS produkuje najwyższej jakości, o wyjątkowym charakterze ubrania, w tym czapki, bluzy, spodnie dresowe, bluzy typu jersey.  Idealny wybór dla nieuznających kompromisów Rider'ów. Polecamy! 

speed

Speed Ladies to zaprzyjaźniony z nami portal motoryzacyjny. Jak sama nazwa wskazuje portal tworzą głównie kobiety, pasjonatki szybkiej jazdy. Na łamach magazynu można znaleźć wiele ciekawych artykułów na temat motoryzacji. Speed ladies organizują również wspólne wypady motoryzacyjne a także inne ciekawe eventy dla płci pięknej.  Pozycja obowiązkowa dla każdej Ladies!

kowalski

Firma ogólno-budowlana, której właścicielem jest Pan Kazimierz Kowalski (Nr tel. 608629887) powstała w 2006 roku. Główną działalnością firmy jest budowa domów jednorodzinnych, obiektów i budynków usługowo-handlowych. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się terminowością a także solidnym wykonaniem. Jak budować to tylko z Panem Kowalskim! Polecamy!

wspieraj